Telefon

+90 (224) 482 21 68

Üretim

Pres ve Saç Şekillendirme

Tesisimizde Bulunan 30 ve 250 ton aralığındaki Pres Makinelerimiz ille pul, somun, delikli ara bağlantı elemanları üretimi yapıyoruz.
Bunlarla birlikte soğuk dövmede taslak olarak vurduğumuz ürünlere bükme, şişirme, delik delme ve ezme gibi işlemler de yapmaktayız.

Tel Çekme

Türkiye ve dünyanın önde gelen çelik üreticiterinden tedarik ettiğimiz hammaddeleri istenilen çapa getirerek üretime hazır hale getiriyoruz.

Geniş Stok Alanı

Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık Kanban sistemleri uygulayan müşterilerimizin stoklarını tutuyoruz, bu ürünleri istenildiği saatte , istenildiği günde araçlarımızla müşterilerimize teslim ediyoruz.

Laboratuvar ve %100 Kalite Kontrol

%100 kontrollü ve hatasız ürünler için yüksek hassasiyetli, kameralı ayıklama makinelerimiz ile çap, boy, diş adımları, form kontrolü vb. gibi kusurları ayıklayarak müşterilerimize %100 kontrollü ürünler sevk etmekteyiz.
Laboratuvar ekipmanlarımız ile ürünleri üretirken, giriş ve final süreçlerinde ürünlerin sertlikleri, Geometrik ölçümleri, yüzey pürüzlüğü gibi değerlerini ölçüyoruz.

Soğuk Dövme

2001’den beri. soğuk dövme prosesinde Mrden M30’a kadar, 3Mm den 250Mrn ye kadar civata. somun, perçin. pim, vida üretimi yapıyoruz.

Makinelerimiz ağırlıklı 5-6 Istasyon olup, ağırlıklı olarak özel, delikli, çok kademeli ürünleri Oretiyoruz.eunlann yanı sea DIN serisi civata ve somunlan da K.P.S markalı olarak dünyaya sevk ediyoruz.
Son teknoloji makinelerimiz ile aylık 50 milyon ades ürün çıkarabiliyoruz.SoğLk dövmede Orettiğimiz ürünler ağırlıklı otomotiv sanayisi olmak üzere: mobilya, pen, elektrik. beyaz eşya. aydınlatma. çelik kon.rüksiyon, Seren makineleri gibi birçok sektörde kullanılmaktadır.

Talaşlı İmalat

1906 yılından beri talaşlı imalat otomat parçalarda artan kapasitemiz ve sürekli gelişen parkurumuz ile ürünler üretiyoruz. Tesisimizde bulunan 50 adet CNC torna, CNC Freze. C eksenli ve çift aynalı makinelerimiz ile müşterilerimizin çok çeşitli ürünlerini üretmekteyiz.
Aylık 5 milyon adet kapasitemiz ile 03-0200 mm çapa kadar ürünleri makinelerimizde Üretiyoruz. Bunların yanı sıra soğuk dövme prosesinde taslak olarak şekillendirdiğimiz parçaları kanal açma, delik delme, küre yapma gibi işlemleri de bu parkurumuzda üretmekteyiz